Ürünler > Define Maden Tespit, Toprak Altı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazları > Toprak Altı Görüntüleme Sistemleri
Toprak Altı Görüntüleme Sistemleri
OKM : 11 MODEL
CAVEFINDER
EVOLUTION
EXP 4500 - Yeni Model
EXP 5000 BASIC
FUTURE I-160
Gepard GPR
ROVER C
ROVER C II
ROVER DELUXE
ROVER GOLD - Yeni model !
ROVER UC
GOLD DETECTORS : 2 MODEL
GEO EXAMINER
MAGNASMART - Yeni Model
Define ve Maden Arama Dedektörleri
Alan Tarama Cihazları
Aksesuarlar
2. El Cihazlar


Toprakaltı radarları denilen GPR’lar dedektörlerden farklı bir teknoloji olan elektromanyetik pulse sinyalleri ile çalışır.Dolayısıyla derinlikleri dedektörlerden çok fazla ve ölçülebilirdir. Laptop veya masa üstü bilgisayarlar ile çalışan bu cihazların toprak altına gönderdiği sinyallerin derinliğini çok gelişmiş bir yazılım vasıtasıyla bilgisayarınızın ekranından görebilirsiniz.

GPR’ların çalışma prensibi: Cihaz tarafından toprakaltına gönderilen elektromanyetik pulse sinyalleri aynı anda geri alınır.Toprak altında herhangi bir anomaliye çarpan sinyaller cihazın içindeki gelişmiş yazılım vasıtasıyla 3 boyutlu görüntüye çevrilir.Alman OKM firmasının modellerinin çeşidine göre farklı ve ölçülebilen derinlikten 3 boyutlu görüntü almak mümkündür.

Toprak cinsine ve obje boyutlarına göre derinlik değişkenlik gösterir. Bu teknolojinin hali hazırda uzak doğuda dahi taklit edilemediğini söylersek,GPR üretiminin ne kadar ciddi bir teknoloji gerektirdiği anlaşılacaktır.Türkiye tek yetkili mümessili olduğumuz Alman OKM Firması,dünyada GPR üretiminin öncüsüdür.Dolayısıyla müşterilerimizi piyasada özellikle, atölyeler tarafından üretilen ve Toprakaltı Radar’ı diye satılan basit dedektörlere karşı uyarırız.


Yeni Modeller

ROVER C ROVER C II ROVER DELUXE
ROVER UC         EVOLUTION
Bulunanlar
Toprakaltı Radar Serisi Yardımıyla Bulunanlar;

Burada size tüm dünyadaki GPR kullanıcılarının buldukları bazı objeleri göstereceğiz. Bütün bulunanlar bizim cihazlarımızla ortaya çıkarılmıştır. Çoğu müşterimiz istemediğinden dolayı bütün bulunanları sizlere göstermemiz mümkün değildir.1716 yılında Prusya Kralı tarafından Rus çarına armağan edilen Kehribar Odası’nın Almanya’nın Deutschneudorf Kasabası’nda Christian Haustein (sağda) tarafından bulundu.ALMAN hazine avcıları, Rusya’daki ünlü Katerina Sarayı’nda bulunan, ancak 2. Dünya Savaşı’nda Naziler tarafından yağmalandıktan sonra kayıplara karışan ‘Kehribar Odası’nın parçalarını bulduklarını öne sürüyor. Hazine avcısı Christian Haustein, Almanya’nın Deutschneudorf Kasabası yakınlarında, yerin 20 metre altında insan yapısı bir mağara belirlediklerini açıkladı. Bubi tuzakları bulundu Bugüne kadar kişisel servetini hazine araştırması için harcayan Haustein, tarama cihazları aracılığıyla, henüz gün ışığına çıkarılmamış olan mağarada, altın, gümüş ya da değerli taşlar olduğuna ilişkin sinyaller aldıklarını söyledi. Mağarada binlerce bubi tuzağı bulunduğu da belirtildi. Çar’a hediye edilmişti Duvarları ve mobilyalarının tamamı altın üzerine kehribar işlemeli olan oda, Prusya Kralı tarafından 1716’da Rus çarına armağan edilmiş. Kehribar Odası, pek çok sanat uzmanı tarafından ‘dünyanın 8. harikası’ olarak görülüyor.

eXp 4000


Future 2005


eXp 5000


eXp 3000


Savaş Uçağı Motoru, Future I-160


Hançer, Explorer 3000


Altın Sikke, Rover C


Lahit, Rover C


Heykel, Future 2005


Altın Taş, Future I-160


Altın Taç, Walkabout Deluxe


Göktaşı, Localizer 3000


Vazo, Rover C


Bakır, Rover Deluxe


Sikke, Walkabout Deluxe


Ücretsiz Broşür ve Fiyat Listesi İçin Lütfen Tıklayınız


AKBANK, GARANTİ, İŞ BANKASI, FİNANSBANK ve YAPI KREDİ bankaları kredi kartlarına Peşin Fiyatına 6 ay TAKSİT imkanı