Ürünler > Define Maden Tespit, Toprak Altı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazları > Alan Tarama Cihazları
Alan Tarama Cihazları
OKM : 2 MODEL
BIONIC 01
BIONIC X4 - Yeni !
GOLD DETECTORS : 4 MODEL
ACCUMASTER PRO DİJİTAL
QUATROFORCE - Yeni Model !
Rayfinder-Yeni!
SPECTRA
GOLD SHINE
GOLD SHINE
Define ve Maden Arama Dedektörleri
Toprak Altı Görüntüleme Sistemleri
Aksesuarlar
2. El Cihazlar
BIONIC X4 - Yeni !

                                             Alan taramanızın verimini arttırmak icin tiklayiniz!!!

 

                                                                                       
 Bionic X4  akıllı cep telefonu ile çalışan   Yeni model alan tarama cihazı !!!

Bionic X4 Alan Tarama Cihazı’nın videosunu izlemek için lütfen tıklayınız !
 Bionic X4   Uzun menzilli alan tarama cihazı Bionic X4 özellikle uzun mesafede altın arayan define avcıları için tasarlanmıştır. Geleneksel alan tarama cihazlarının aksine Bionic X4 akıllı cep telefonu ile kombine edilerek altın objeleri (hedefleri) görsel olarak tespit edebilir.
Bluetooth aracılığı ile akıllı cep telefonu ve Bionic X4 arasında ful otomatik bağlantı gerçekleşerek veriler direk olarak akıllı cep telefonuna transfer edilir ve harita şeklinde ekranda görünür (3 boyutlu görüntü.) Dolayısıyla define avcıları akıllı cep telefonu ekranında hedefin yönünü, 3 boyutlu görüntüsünü görebilir ve verileri cep telefonunda saklayarak daha sonraki analizler için kullanabilir.
Bionic X4 iyonik ve biyonik alanların değişikliklerine karşı hassas olduğu için daha önce kazı yapılmamış ve işlenmemiş topraklarda arama yapıldığında daha iyi performans gösterir.
Gizli altın definelerini tespit etmek için Bionic X4’te
2 adet tespit yöntemi mevcut:

 

1-İyonik algılama yöntemi (İyonic Sistem) : Gizli eşyaları iyon sahası yardımı ile ölçme. Bu tespit yöntemi ile sadece uzun zaman yerin altında gömülü olan tarihi eserleri bulabilirsiniz.

2-Biyonik algılama yöntemi (Bio-Enerji Sistemi): Ölçme ilkesi insan vücudunun ve toprak mıknatıs sahasının doğal bio-sistemidir. Böylece Bionic X4 altın arama cihazı neredeyse tüm altın objeleri tespit edebilir.

Bio-enerji sistemi yeni gömülen altın objeleri, uzun zaman önce toprağın altında gömülü olan altın objeleri ve gömülü olmayan tarihi eserleri dahi tespit edebilir.

Ek Özellikler:
İyonik ve Biyonik arama yöntemlerine ek olarak Bionic X4 ek özellikler ve fonksiyonlar içerir.
•Güç kaynağı paketi:  16 saat’e kadar devamlı çalışma sağlar.
•Gece aramaları için led ışıkları
•Wireless kulaklık
•Lazer pointer 
•Okunması kolay led-ışık aydınlatmalı ekran
•Kolay taşınabilir, tekerlekli, darbelere dayanıklı  su geçirmez taşıma çantası.

Akıllı cep telefonunun kullanımı Bionic X4’ün işlevselliğini ve kullanımını kolaylaştırır

   Bionic X4
 •Yön tespiti için dijital pusula       •Yön tespiti için optik sabitleme    •Hedefin görsel odaklaması

 
Bionic X4 ile altın tespiti :

Bionic X4 ve bizim diğer tüm uzun menzilli alan tarama cihazlarımız özellikle hızlı araştırmalarda altın definelerinin nerede saklı olduklarını belirlemek için kullanılır.
Dolayısıyla bu cihaz nereden aramaya başlayacaklarına dair herhangi bir ipuçları olmayan define avcılarına tavsiye edilir. Bu cihazla define avcıları kolayca ve hızlıca büyük bir araziyi gözden geçirebilirler.

Bionic X4 özellikle erişilmesi güç olan, ve yürümesi pek mümkün olmayan alanlarda arama yapmak için tasarlanmıştır. Gerekçeler: ormanlar, kayalıklar ve kayalık dağlar.
Define avcıları Bionic X4 ile toprak katmanını tarayarak altın objelerin yüksek olasılıkla nerede gömülü olduklarını tespit etmek için kullanacaklardır.
Altın objenin yönü hemen tespit edildiğinde cihazdan gelen sürekli sinyal değişecektir ve tespit edilen obje yönü akıllı cep telefonu ekranında sabitlenecektir.

Altın objenin kesin yerini tespit etmek için Bionic X4’le bir nirengi yapmanız gerekecektir. Daha sonra son iki ve ya daha fazla yönden tekrar bir tarama yaparak, cihaz tüm aramalarda altın objeye mi mukabele ediyor diye kontrol etmelisiniz.
İki veya daha fazla olumlu sinyal ile bunu onayladığınızda tüm yönlerin kesiştiği nokta altın objenin muhtemel yerini işaretler.
 
Üretici Alman OKM firması verilerine göre.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.Ücretsiz Broşür ve Fiyat Listesi İçin Lütfen Tıklayınız


AKBANK, GARANTİ, İŞ BANKASI, FİNANSBANK ve YAPI KREDİ bankaları kredi kartlarına Peşin Fiyatına 6 ay TAKSİT imkanı